2 مهر 1396

مأموريت


فعالیت ما از توانائی‌های فعلی ما و خلق توانائی‌های آیندۀ ما انعکاس می‌یابد و ما برآنیم ‏این جوهره را با پیامی معنی‌دار که در واقع همان حلقۀ اتصال اعضای سازمان می‌باشد، بیان ‏نمائیم. بیانیۀ مأموریت موضع ایدئولوژیک و ارزشی اعضای ما را در یک کلِ هماهنگ و به هم ‏پیوسته به شرح ذیل مشخص می‌کند:


آذرآب، با آب و آتش زندگی می آفریند.‏

صنعتِ صنعت‌ساز آذرآب، حیات خود را در خدمت استقلال صنعتی کشور دانسته و نیل به این ‏استقلال را در رشد و ارتقاء جامعه صنعتی با تکیه بر ارزش‌های اسلامی، اعتلای عزت نفس ‏و کرامت انسانی و رشد و توسعه انسان های متخصص و متعهد می‌داند، در این گذر تاریخی ‏شرکت آذرآب به توانائی خود در این امر مهم واقف بوده و به عنوان بازوی توانمند در ‏خدمت صنعت سنگین کشور، تلاش خود را در اعتلای صنایع زیربنائی و شکوفائی فردای ‏جمهوری اسلامی ایران به کار می‌گیرد. کل اعضای سازمان ما، که در یک برنامۀ بلندمدت ‏عزم خود را جزم نموده‌اند، به اصول فوق وفادار و پایبند بوده و اعتقاد دارند که با روش ‏علمی معرفت‌شناسی و با تأکید بر تجربیات سودمند دیگران، به سوی کسب تکنولوژی برتر ‏در صنایع سنگین پرداخته و قابلیت رقابت در سطح جهانی را تحصیل نمایند.


جستجو در سايت


شما مي توانيد در سايت و محصولات جستجو نماييد:

 

اخبار مهم


1 تير 1395
ارسال سري سوم محصولات غول پيكر شركت صنايع آذرآب
ارسال بزرگترين برج يك تكه به ارتفاع 42 متري پتروشيمي بوشهر

30 ارديبهشت 1395
Memorandum of understanding امضاي يادداشت تفاهم نامه بين شركت صنايع آذرآب و شركت جي اف ايي شوجي ژاپن
در نشست دوم روز چهارشنبه مورخ 95/2/29 شركت صنايع آذرآب با شركت JFE شوجي ژاپن به انجام امضاي تفاهم نامه بين طرفين پايان گرفت

23 ارديبهشت 1395
محصولات غول پيكر شركت صنايع آذرآب ميهمان جاده هاي ايران
باري ديگر محصولات غول پيكر شركت صنايع آذرآب ميهمان دو ماهه ي جاده هاي ايران مي باشد

 

نظر سنجی


 


تمامي حقوق اين صفحات به شرکت صنايع آذرآب تعلق دارد.